Avşa Adası Kiralık Evler

Merhaba değerli misafirlerimiz sizlere bu seferki yazımızda avşa adası kiralık evler hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Avşa adasında tatilciler otel ve pansiyonlar dışında alternatif konaklama için kiralık evleri ve vilları tercih edebilirler.Merkezi konumda denize sıfır 2+1 veya 1+1 daireler bulabilirler.2+1 daireler adamızda genelde 6+1 kişi konaklama kapasitelidir, 1+1`lerdede durum 4+1 yani toplamda 5 kişiliktir.Daireler deniz kenarında olduğu kadar denize yakın olarakta sınıflandırılmaktadır.Daireler içerisinde ihtiyacınız olabilecek her türlü eşya ve ekipman yer almaktadır.Dairelerin fiyatları bulunduğu konum, klimalı klimasız olacak şekilde değişiklik göstermektedir.

Villalar ise daha çok merkezde denize 50 ila 100 metre mesafede olacak şekildedir.Dublex ve triplex olarak sınıflandırılan villalarımızda dublexlerde 5 triplexlerde 8 kişi olacak şekilde konaklama kapasitesi yer almaktadır.

Avşa adası kiralık evler`in fiyatları 200-300 tl arasında ike villalarda 300-450 tl arasında değişiklik göstermektedir.

triplex-villalar-avsa-adasi

Bir önceki konumuz olan Avşa Adası Plajları adlı yazımızda avşa adası bayanlara özel plaj ve avşa adası denizi nasıl konuları hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir