Avşa Adasında Yapılacak Şeyler

avsa-adasinda-yapilacak-seyler

Merhaba değerli site sakinleri, sizlere bu yazımızda avşa adasında yapılacak şeyler konusunda detaylı turistik bilgiler vereceğiz.

Öncelikle tatil için adamızı tercih ettiğiniz için teşşekkür ediyoruz.Avşa adasında geldiniz peki ne yapacaksınız yada neler yapılır kısaca sizlere bahsetmeye çalışacağız. İlk olarak adamıza geldiğinizde iskelenin sağ ve sol tarafında bulunan sahili geziniz.Gündüz yapacağınzı bu keşif gezisi ile tatilinizde neler yapabileceğinizi mekanları görerek keşfedebilirsiniz.İskeleden indiğinizde sol tarafta kalan sahilde genelde yeme içme mekanları ağırlıktadır.Sağ tarafta kalan sahil ise eğlence mekanlarının yoğunlukta bulunduğu yerlerdendir.Arka caddelerde alışveriş yerleri sizleri bekliyor.Özellikle apart veya yazlık ev tatili yapıyorsanız bu bölgede aradığınız tüm şeyleri bulabilirsiniz.

İkinci olarak ada çevresinde bulunan koy ve plajları gezmeyi avşa adasında yapılacak şeyler listesine ekleyelim.Kısa bir tatil planımız varsa bir günü çınar koyuna diğer bir günüde altınkum veya karadut koyları plajlarına ayıralım.Ayrıca keyifli bir gecede yemek yemenin keyfini çıkarabileceğiniz bu koylarda bulunan restoranlar gün içi aktivitelerimize eklenebilir.

Geceleri ise barlar sokağında eğlenceli vakit geçirdikten sonra sabaha kadar açık avşa discolarında eğlenceye devam edebilirsiniz veya sahile nargile servisi yapan mekanlarda dinlenerek keyifli anlar yaşayabilirsiniz.Tabiki burada tercih sizlere kalmış.

Bir önceki konumuz olan Kumtur Plajı adlı yazımızıda okumanızı öneririz.

Benzer Konular:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir